pudełka i okładki do dyplomów nawiązują do wyrobów tradycyjnego rzemiosła introligatorskiego. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych oklein i materiałów podkreślają prestiżowy charakter opakowywanych dyplomów, listów gratulacyjnych i wyróżnień. Zamszowane wnętrza pudełek, dopasowane do wymiarów dyplomów stanowią ich dodatkową, efektowną oprawę.

Produkowane przez nas pudełka stanowią znakomitą alternatywę dla powszechnie spotykanych etui na dyplom.

Pudełka i okładki są oklejane specjalnie do tego celu przeznaczonym papierem odpornym na ścieranie i zabrudzenia, z delikatną fakturą. Są dostępne w kilku kolorach. Pudełka są wyposażone w zamknięcia magnetyczne. Okładki posiadają rzepy, do których są przymocowywane dyplomy na czas ich wręczania. Dyplomy można wielokrotnie wpinać i wypinać z okładki, bez szkody dla dyplomu.

Zarówno okładki jak i pudełka posiadają metalizowane, nadrukowane lub cięte w kolorowym pleksi zdobienia. Zdobienia w postaci logo, napisów lub innych znaków graficznych mogą być przygotowane zgodnie z Państwa zamówieniem.

okładki i pudełka na certyfikaty grawerowane pudełka - etui na certyfikaty grawerowane pudełko - etui na  grawerowany dyplom pudełko - etui na  grawerowane certyfikaty pudełko - etui na grawerowany certyfikat pudełko - etui na grawerowany dyplom okładka etui na ozdobny  pudełko - etui na dyplomy okładka na dyplom mocowanie na cztery rzepy metalowe okucie wypukłe logo okładka do dyplomu z kolorowym logo okładka do dyplomu z kolorowym logo


Pudełka i okładki dostosowane do następujących wymiarów dyplomów Ceny opakowań przy zakupie dyplomów* Ceny opakowań gdy nie zamawiacie Państwo dyplomów*
Okładki Pudełka Okładki Pudełka
203mm x 152mm 29 44 51 61
254mm x 203mm 31 46 53 63
305mm x 228 33 48 55 65

Aby podnieść walory estetyczne opakowania i zintegrować je z wręczanym dyplomem, możecie Państwo zamówić własne zdobienie w postaci logo, napisu, herbu lub innego dowolnego znaku graficznego. Przykładowe kształty takich ozdób (kwadratowe,prostokątne, okrągłe i na planie tarczy herbowej) przedstawiają zamieszczone poniżej fotografie.

elegancki grawerowany dyplom elegancki grawerowany dyplom elegancki grawerowany dyplom okładki do dyplomów z kolorowym logo okładki do dyplomów okładki do dyplomów z logo okładka do dyplomu z kolorowym logo okładka do dyplomu z kolorowym logo okładka do dyplomu z kolorowym logo etui do dyplomu z grawerowanym logo


Hasło reklamowe na dziś


Wraz z wyraźnym ociepleniem rozpoczął się sezon eventów i zjazdów integracyjnych. Dyplomy szklane i szklane certyfikaty dla pracowników i partnerów handlowych mogą stać ważnym elementem tych spotkań. Projekt wykonujemy nieodpłatnie, a to jest szansa, której nie można ominąć!