Podziękowania grawerowane "PHOTOGRAV"

Zaletą tego rodzaju podziękowań jest to, że są w pewnym sensie podwójnie spersonalizowane, zarówno przez treść jak i zamieszczoną fotografię. Ramka skonstruowana jest tak, żeby umożliwić Państwu samodzielne umieszczenie fotografii w bardzo łatwy sposób. Wystarczy otworzć specjalne okienko na rewersie ramki i włożyć zdjęcie. Podziękowanie posiada dwie metalizowane tabliczki do grawerowania zleconej przez Państwa treści, a welurowe przyjemne w dotyku tło nadaje całości szczególny, niepowtarzalny charakter. Ramka ma wymiary 325x235 mm
Płytki w kolorze srebrnym lub złotym z grawerowanymi napisami mają następujące wymiary: mniejsza - 115x25 mm. większa - 115x60 mm.
Ramka może pomieścić zdjęcia w standardowym wymiarze stosowanym powszechnie w fotolabach 13x9 dokładny wymiar 127x89 mm Zdjęcie zabezpieczone jest szybką z antyrefleksyjnego szkła syntetycznego.
Kolory tła są następujące: grafitowy, czerwony, granatowy, purpurowy/fioletowy oliwkowy, zielony. Kolory obramowań wokół zdjęcia: grafitowy, granatowy, czerwony, różowy fluo Kolry tła i obramowań możemy montować w dowolnych, podanych przez Państwa zestawieniach.
Do złożenia zamówienia oprócz wyboru kolorów, konieczne jest przesłanie mailem treści do wygrawerowania oraz ewentualnie logotypów, podpisów, itp.


Cena podziękowań "PHOTOGRAV"


Wymiary podziękowań Cena Ceny pudełek przy zakupie podziękowań
325x235 mm 189 zł brutto 84 zł brutto

Tabela upustów

Upust
Zakup powyżej 5 podziękowań 5.00%
Zakup powyżej 20 podziękowań 10.00%
Zakup powyżej 50 podziękowań 15.00%

Podziękowanie w ramkach z welurowym tłem Podziękowanie z welurowym tłem Podziękowanie z welurowym tłem Podziękowanie z welurowym tłem w pudełku Podziękowanie z welurowym tłem w ramce Ramka z podziękowaniami Podziękowania ze zdjęciem Grawerowane podziękowania ze zdjęciem Grawerowane podziękowania ze zdjęciem w ramce Ramka ze zdjęciem i grawerowanym podziękowaniem

Dyplom/Certyfikat "CABINET"


prezentowane dyplomy CABINET znakomicie sprawdzają się klasycznych wnętrzach gabinetów . Treść może być wykonana w formie kolorowego nadruku zabezpieczonego szkłem syntetycznym lub graweru na metalizowanym laminacie. Drewniane ramy, grawerowane elementy ozdobne i welurowe tło stanowią wyjątkowo udane połączenie, nadając dyplomom, certyfikatom lub listom referencyjnym, elegancki, gabinetowy charakter. Drewniane ramy są wyposażone w uchwyt umożliwiający powieszenie dyplomu na ścianie, zaś cały rewers jest wykończony podobnie jak tło welurem. Kolory welurowego tła to standardowo: zielony, granatowy i bordo. Jest także możliwość zmiany kolorów i dostosowania ich do potrzeb realizowanego projektu.


Cena dyplomów "CABINET"


Wymiary dyplomów Przedział cen w zależności od projektu Ceny pudełek przy zakupie dyplomów
340x275 mm 270-315 zł brutto 84 zł brutto

Tabela upustówUpust
Zakup powyżej 5 dyplomów 5.00%
Zakup powyżej 20 dyplomów 10.00%
Zakup powyżej 50 dyplomów 15.00%

 Dyplomy w drewnianych ramkach Listy referencyjne w drewnianych ramkach Eleganckie listy referencyjne Listy referencyjne w ramkach Eleganckie certyfikaty w ramach Referencje w drewnianych ramach Dyplomy w ramkach Dyplomy w ramkach Eleganckie certyfikaty w ramach Referencje w drewnianych ramach Dyplomy w ramkach Dyplomy w ramkach Dyplom tło lustro Dyplomy lustro


Przykładowe wzory dyplomów

Poniżej znajdują się rysunki dyplomów. Rysunki prezentują układy kształtów elementów dyplomów, zestawień kolorystycznych, układów czcionek, itd. Oczywiście, liczba potencjalnych rozwiązań jest praktycznie nieograniczona, dlatego należy traktować przedstawione szkice jako wzory podlegające zmianom i modyfikacjom. Przedstawione poniżej przykłady mają jedynie za zadanie ułatwić, ustalenie kierunku przy opracowaniu konkretnego projektu dla Państwa.

 elegancki dyplom szkic 1 elegancki dyplom w ramie szkic 2 eleganckie dyplomy w ramie szkic 3 eleganckie certyfikaty grawerowane szkic 4

Hasło reklamowe na dziś


Wkrótce podsumowanie roku! A może Twój najlepszy Partner Biznesowy, najlepszy Klient lub najlepszy Pracownik będzie miał szansę dostać szklany dyplom, szklany certyfikat albo podziękowanie? Projekt przygotujemy za darmo!