Dyplomy na grawerowanej blaszce są umieszczane na podkładach drewnopodobnych. Grawerowane na specjalnie do tego celu przystosowanych, metalizowanych materiałach. Najbardziej typwym rozwiązaniem są grawerowane złote i srebrne laminty w połączeniu z innymi kolorami. Oprócz tekstu możliwe jest grawerowanie lub nadrukowanie logotypów, znaków graficznych, fotografii. Kolor grawerunku czarny lub biały w zależności od ustalonego projektu. Efektownym rozwiązaniem jest umieszczanie na dyplomach wypukłych logotypów. Podkład z frezowanej płyty w okleinie drewnopodobnej. Otwory na rewersie dyplomu umożliwiają łatwe powieszenie ich na ścianie.


Wymiary dyplomów Orientacyjne przedziały cenowe w zależności od stopnia skomplikowania projektu Ceny opakowań przy zakupie dyplomów*
Okładki Pudełka
203mm x 152mm 60 - 78 42 64
254mm x 203mm 96 - 138 44 67
305mm x 228 126 - 154 47 69


Tabela upustów

  UPUST
Zakup powyżej 5 dyplomów 10.00%
Zakup powyżej 20 dyplomów 15.00%
Zakup powyżej 50 dyplomów 20.00%

dyplom drewniany z wypukłym logo grwerowany dyplom na blaszce i deseczce dyplom na podkładzie drewnianym z wypukłym logo dyplom grawerowany na podkładzie drewnianym dyplom na ścianę certyfikaty dla partnerów rosyjskich, ukraińskich i białoruskich dyplom na podkładzie drewnianym dyplom grawerowany w okładce okładka do dyplomu z logo certyfikat grawerowany dyplom na podkładzie drewnianym dyplom grawerowany w okładce okładka do dyplomu z logo certyfikat grawerowany certyfikat grawerowany dyplom grawerowany dyplom grawerowany certyfikat grawerowany certyfikat grawerowany certyfikat grawerowany grawerowany certyfikat na desce grawerowane certyfikaty na desce grawerowane certyfikaty na desce grawerowane certyfikaty z opakowaniem

Przykładowe wzory dyplomów


Poniżej są zamieszczone przykłady układu kształtów elementów dyplomów, zestawień kolorystycznych, układów czcionek, itd. Oczywiście, liczba potencjalnych rozwiązań jest praktycznie nieograniczona, dlatego należy traktować przedstawione rysunki jako wzory podlegające zmianom i modyfikacjom. Przedstawione poniżej szkice mają jedynie za zadanie ułatwić, ustalenie kierunku przy opracowaniu konkretnego projektu dla Państwa.

 szkic 1 szkic 2 szkic 3 szkic 4 szkic 5 szkic 6 szkic 7 szkic 8


Hasło reklamowe na dziś


Przyszła pora podsumować ubiegły rok. A może Twój najlepszy Partner Biznesowy, najlepszy Klient lub najlepszy Pracownik będzie miał szansę dostać szklany dyplom, szklany certyfikat albo podziękowanie? Projekt przygotujemy za darmo!