Nasze wyjątkowe dyplomy i certyfikaty grawerowane to połączenie tradycyjnej elegancji z nowoczesną technologią. Każdy element jest precyzyjnie wykonany, aby odzwierciedlać wysokie osiągnięcia i sukcesy, które zasługują na wyjątkowe wyróżnienie.


Doskonałość w Każdym Detalu
Wykorzystujemy specjalnie przystosowane, metalizowane materiały, które pozwalają na precyzyjne grawerowanie tekstu oraz nadrukowanie logotypów, znaków graficznych czy nawet fotografii. Wybór złotych i srebrnych laminatów w połączeniu z różnorodnością kolorów pozwala na stworzenie produktu, który idealnie odzwierciedla charakter danej okazji.


Personalizacja i Wyrafinowanie
Nasze dyplomy i certyfikaty mogą być spersonalizowane zarówno pod względem treści, jak i estetyki. Grawerunek, dostępny w kolorze czarnym lub białym, jest dopasowany do indywidualnego projektu, a wypukłe logotypy dodają trójwymiarowego efektu. Podkłady wykonane z frezowanej płyty w okleinie drewnopodobnej nadają produktom szlachetny wygląd i solidność.


Funkcjonalność i Styl
Z myślą o łatwej prezentacji, dyplomy wyposażone są w otwory na rewersie, umożliwiające ich eleganckie wyeksponowanie na ścianie. Każdy dyplom jest nie tylko wyróżnieniem, ale również dekoracją, która z dumą może być prezentowana w przestrzeni biurowej czy domowej.


Wyjątkowe Wyróżnienia dla Wyjątkowych Osiągnięć
Nasze dyplomy i certyfikaty to idealny sposób na wyrażenie wdzięczności i uznania. Oferujemy bezpłatny projekt, który pozwoli Ci stworzyć spersonalizowaną i niezapomnianą pamiątkę, idealną dla firm, partnerów biznesowych i pracowników.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, aby uczcić sukcesy w sposób, który zostanie zapamiętany na lata. Nasze eleganckie dyplomy i certyfikaty to więcej niż wyróżnienie - to trwały symbol osiągnięć.


Wymiary dyplomów Orientacyjne przedziały cenowe w zależności od stopnia skomplikowania projektu Ceny opakowań przy zakupie dyplomów*
Okładki Pudełka
203mm x 152mm 73 - 95 51 77
254mm x 203mm 117 - 168 54 82
305mm x 228 153 - 187 58 84


Tabela upustów

  UPUST
Zakup powyżej 5 dyplomów 5.00%
Zakup powyżej 20 dyplomów 10.00%
Zakup powyżej 50 dyplomów 15.00%

dyplom drewniany z wypukłym logo grwerowany dyplom na blaszce i deseczce dyplom na podkładzie drewnianym z wypukłym logo dyplom grawerowany na podkładzie drewnianym dyplom na ścianę certyfikaty dla partnerów rosyjskich, ukraińskich i białoruskich dyplom na podkładzie drewnianym dyplom grawerowany w okładce okładka do dyplomu z logo certyfikat grawerowany dyplom na podkładzie drewnianym dyplom grawerowany w okładce okładka do dyplomu z logo certyfikat grawerowany certyfikat grawerowany dyplom grawerowany dyplom grawerowany certyfikat grawerowany certyfikat grawerowany certyfikat grawerowany grawerowany certyfikat na desce grawerowane certyfikaty na desce grawerowane certyfikaty na desce grawerowane certyfikaty z opakowaniem

Przykładowe wzory dyplomów


Poniżej są zamieszczone przykłady układu kształtów elementów dyplomów, zestawień kolorystycznych, układów czcionek, itd. Oczywiście, liczba potencjalnych rozwiązań jest praktycznie nieograniczona, dlatego należy traktować przedstawione rysunki jako wzory podlegające zmianom i modyfikacjom. Przedstawione poniżej szkice mają jedynie za zadanie ułatwić, ustalenie kierunku przy opracowaniu konkretnego projektu dla Państwa.

 szkic 1 szkic 2 szkic 3 szkic 4 szkic 5 szkic 6 szkic 7 szkic 8


Hasło reklamowe na dziś


A może Twój najlepszy Partner Biznesowy, najlepszy Klient lub najlepszy Pracownik, w nowym roku będzie miał szansę dostać szklany dyplom, szklany certyfikat albo podziękowanie? Projekt przygotujemy za darmo!