to typ grawerowanych dyplomów na drewnianych podkładach wzbogaconych o „szybę” z pleksi zamocowaną na metalowych dystansach. „Szyba” wydatnie podnosi walory estetyczne dyplomu jednocześnie stanowiąc element ochronny.

Najczęściej stosowane kolory to złoty i srebrny. Wstawki z laminatów w innych kolorach wzbogacają projekt i podnoszą jego walory estetyczne Oprócz tekstu możliwe jest grawerowanie logotypów, znaków graficznych, fotografii. Kolor grawerunku najczęściej czarny lub biały w zależności od ustalonego projektu. Możliwe jest umieszczanie na dyplomach wypukłych logotypów. Podkład z frezowanej płyty w okleinie drewnopodobnej. Otwory na rewersie dyplomu umożliwiają łatwe powieszenie ich na ścianie.


Wymiary dyplomów Orientacyjne przedziały cenowe w zależności od stopnia skomplikowania projektu Ceny opakowań przy zakupie dyplomów*
Pudełka
304mm x 228 270 - 303 84

Tabela upustów

  UPUST
Zakup powyżej 5 dyplomów 5.00%
Zakup powyżej 20 dyplomów 10.00%
Zakup powyżej 50 dyplomów 15.00%


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

dyplom z szybą i z dystansami grawerowany dyplom z szybą dyplomy grawerowane z szybką oryginalny certyfikat z szybką grawerowane dyplomy z kolorowym logo certyfikaty z kolorowym logo oryginalne dyplomy z szybką oryginalny dyplom z szybką oryginalne dyplomy z szybą ciekawy dyplom za szybą z pleksi

oryginalny certyfikat z szybką oryginalne dyplomy za szybą ciekawe dyplomy z szybą interesujące dyplomy za szybą


Przykładowe wzory dyplomów


Poniżej prezentujemy kilka przykładów dotyczących układu kształtów elementów dyplomów, zestawień kolorOw, układów czcionek, itd. Należy wziąć pod uwagę, że ilość możliwych waiantów dyplomów jest praktycznie rzecz biorąc nieograniczona, dlatego nie należy traktować przedstawionych szkiców jako sztywnych wzorów, które nie podlegają modyfikacjom. Wręcz przeciwnie, przedstawione poniżej rysunki mają jedynie na celu ułatwić, ustalenie kierunku opracowania indywidualnego projektu dla Państwa.

 szkic 1 szkic 2 szkic 3 szkic 4


Hasło reklamowe na dziś


Za chwilę podsumowanie roku! A może Twój najlepszy Partner Biznesowy, najlepszy Klient lub najlepszy Pracownik będzie miał szansę dostać szklany dyplom, szklany certyfikat albo podziękowanie? Projekt przygotujemy za darmo!